Movies
Ratings
304
Like Father, Like SonRated ★ 5.0
Death ProofRated ★ 5.0
American HustleRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
12 Angry MenRated ★ 5.0
The Accidental DetectiveRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 4.0
Nothing SeriousRated ★ 2.5
Nicholas on HolidayRated ★ 3.5
The Old GunRated ★ 5.0
La Belle ÉpoqueRated ★ 5.0
Young & BeautifulRated ★ 2.5
Slumdog MillionaireRated ★ 3.0
Raise the Red LanternRated ★ 4.0
Hacksaw RidgeRated ★ 5.0
LolitaRated ★ 4.5
Belle de JourRated ★ 5.0
The Lives of OthersRated ★ 5.0
Fight ClubRated ★ 5.0