Movies
Ratings
435
MoneyRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
Nothing SeriousRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 4.0
Keys to the HeartRated ★ 3.5
DefaultRated ★ 3.0
Hotel MumbaiRated ★ 4.0
Only the BraveRated ★ 4.5
Everybody Wants Some!!Rated ★ 4.0
The OutpostRated ★ 4.5
Journey's EndRated ★ 4.5
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 5.0
PhoenixRated ★ 4.5
Escape from MogadishuRated ★ 4.0
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 4.5
AlonersRated ★ 5.0
NomadlandRated ★ 4.5
The TableRated ★ 4.0
Worst WomanRated ★ 4.5
MinariRated ★ 4.0