Titles you rated
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
The Little Drummer GirlRated ★ 4.5
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0- Banana Actually Season 1Rated ★ 4.0
- The Ordinary Life of Ms. O Season 2Rated ★ 4.0
- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 4.0
- 72 Seconds Season 1Rated ★ 4.5
Winter SonataRated ★ 4.0
Autumn in My HeartRated ★ 4.0
IRISRated ★ 4.0- The Lost RoomRated ★ 4.0
High School King of SavvyRated ★ 4.0
RomanceRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 4.0