Series
Ratings
92
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
Takopii's Original SinRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
3 Body ProblemRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Oshi no Ko Season 2Rated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
Big Bet Season 2Rated ★ 3.0
Big Bet Season 1Rated ★ 4.0
더 인플루언서Rated ★ 2.5- 데스노트Rated ★ 4.0
- 데스노트Rated ★ 5.0
My Dress-Up DarlingRated ★ 1.0
The 8 ShowRated ★ 1.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World!Rated ★ 3.5
Queen of TearsRated ★ 3.5