Titles you rated
- 신인감독 김연경Rated ★ 5.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5- Kimi ni Todoke: From Me to You Season 3Rated ★ 3.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 3.5
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 4.5
Bocchi the Rock!Rated ★ 4.5
PSYCHO-PASS(Extended Edition) Extended EditionRated ★ 4.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 5.0- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 4.0
Toilet-Bound Hanako-kunRated ★ 2.5
Kamisama KissRated ★ 3.0
Your Lie in AprilRated ★ 3.5- Squid Girl!?Rated ★ 5.0
- Squid Girl!Rated ★ 5.0
- The Future DiaryRated ★ 4.5
Tokyo Ghoul √ARated ★ 4.0
Seraph of the End: Vampire ReignRated ★ 3.0
86Rated ★ 5.0
86Rated ★ 5.0
Meow, the Secret BoyRated ★ 3.5