Series
Ratings
18
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0
Dr. RomanticRated ★ 5.0
Flower Crew: Joseon Marriage AgencyRated ★ 5.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 5.0
School 2017Rated ★ 5.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 5.0
School 2013Rated ★ 3.0
Extraordinary YouRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 3.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.0
DoctorsRated ★ 5.0
Temperature of LoveRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 3.0