Movies
Ratings
237
Drowning LoveRated ★ 0.5
The ClosetRated ★ 0.5
The World of LoveRated ★ 4.5- The UglyRated ★ 2.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.5
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 2.5
Scandal MakersRated ★ 2.0
Moonrise KingdomRated ★ 2.0
F1: The MovieRated ★ 3.0
HappyendRated ★ 2.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 2.0
The SubstanceRated ★ 3.5
MalenaRated ★ 2.0
LucyRated ★ 1.0
The Boy and the HeronRated ★ 2.5
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 2.0
JuniorRated ★ 1.5