Titles you rated
The Garden of Sinners: Future Gospel - Extra ChorusRated ★ 4.5
The Garden of Sinners: Future GospelRated ★ 4.5
The Garden of Sinners - Chapter 7: A Study in Murder (Part 2)Rated ★ 4.5
The Garden of Sinners - Chapter 6: Oblivion RecordingRated ★ 4.5
The Garden of Sinners - Chapter 3: Remaining Sense of PainRated ★ 4.5
The Garden of Sinners - Chapter 5: Paradox SpiralRated ★ 4.5
The Garden of Sinners - Chapter 4: The Hollow ShrineRated ★ 4.5
The Garden of Sinners: EpilogueRated ★ 4.5
The Garden of Sinners - Chapter 2: A Study in Murder (Part 1)Rated ★ 4.5
The Garden of Sinners - Chapter 1: Overlooking ViewRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
Look BackRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Kasukabe Boys of the Evening SunRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: The Legend Called: Dance! Amigo!Rated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: Roar! Kasukabe Animal KingdomRated ★ 2.5
Crayon Shin chan: Dengeki! Buta no Hizume DaisakusenRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! Yakiniku Road of HonorRated ★ 3.5