Titles you rated
InterstellarRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
BelieverRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 3.0
Green BookRated ★ 4.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.0
Chungking ExpressRated ★ 5.0
DuneRated ★ 4.0
KingmakerRated ★ 3.5
OldRated ★ 3.5
My Sassy GirlRated ★ 4.0
Free GuyRated ★ 3.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.5
No Country for Old MenRated ★ 4.5
MementoRated ★ 4.0
One Fine Spring DayRated ★ 4.5