Series
Ratings
111
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
The Worst of EvilRated ★ 3.0
MovingRated ★ 3.0
The Bear Season 1Rated ★ 5.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.0
Loki Season 1Rated ★ 2.5
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 4.0
HawkeyeRated ★ 3.5
The Naked DirectorRated ★ 3.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.5
Cowboy BebopRated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
My NameRated ★ 2.5
The LegendRated ★ 3.0
The HeirsRated ★ 1.5
Money Heist season 1Rated ★ 4.5
New Journey to the West Season 5Rated ★ 4.5
New Journey to the West Season 4Rated ★ 4.5