Titles you rated
Squid Game Season 1Rated ★ 5.0
SignalRated ★ 4.5
StrangerRated ★ 4.5- Men on a MissionRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 5.0
Full HouseRated ★ 4.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 3.5
Queen of AmbitionRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5
The Princess's ManRated ★ 4.0
All InRated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 4.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.5
God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
The Innocent ManRated ★ 4.5
Stairway to HeavenRated ★ 3.5
Beethoven VirusRated ★ 4.5