Titles you rated
The SuspectRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 5.0
Blood and TiesRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.5
Warm BodiesRated ★ 2.5
ThirstRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 2.5
The ConjuringRated ★ 4.5
The Terror LiveRated ★ 2.5
Cold EyesRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
GravityRated ★ 4.0
Furious 7Rated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
Undisputed II: Last Man StandingRated ★ 5.0
ObsessedRated ★ 5.0
Taxi 2Rated ★ 5.0
Voice of a MurdererRated ★ 4.0
HolidayRated ★ 5.0