Movies
Ratings
99
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
National SecurityRated ★ 4.0
BlindRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 3.0
TangledRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.0
The Da Vinci CodeRated ★ 5.0
2012Rated ★ 5.0
SkyfallRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.0
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 3.0
Oliver TwistRated ★ 4.0