Titles you rated
Before MidnightRated ★ 4.0
Crimson PeakRated ★ 0.5
Inside Llewyn DavisRated ★ 1.5
The DreamersRated ★ 1.5
WombRated ★ 2.5
MelancholiaRated ★ 1.0
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 2.0
Under the SkinRated ★ 1.0
La lunaRated ★ 5.0
Late AutumnRated ★ 4.0
DetachmentRated ★ 4.5
Our TimesRated ★ 4.5
MotherRated ★ 3.0
SpreadRated ★ 1.5
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
SpyRated ★ 1.0
Night Train to LisbonRated ★ 1.5
VeteranRated ★ 3.0
Northern Limit LineRated ★ 3.5