Series
Ratings
177- Like a MiracleRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Golden TimeRated ★ 3.5
Thank YouRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 3.0- Principal Investigator - Save Wang Jo Hyeon!Rated ★ 4.0
Lily FeverRated ★ 1.0
Little Girl KRated ★ 1.5
Vampire IdolRated ★ 0.5
Cheese in the TrapRated ★ 4.0- Little Girl DetectiveRated ★ 2.5
Taehee, Hyekyo, Jihyun!Rated ★ 2.5- FamilyRated ★ 4.5
Another PartingRated ★ 4.0
Imaginary CatRated ★ 1.5- Jungle Fish Season 2Rated ★ 3.5
- Our Slightly Risque RelationshipRated ★ 3.0
- Jungle Fish 1Rated ★ 2.5
Lovers of HaeundaeRated ★ 2.0