Titles you rated
Pierrot le FouRated ★ 3.0
Annie HallRated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 4.5
Drive My CarRated ★ 4.0
ChallengersRated ★ 4.5
AmoebaRated ★ 3.5
RenoirRated ★ 3.0
SweetheartRated ★ 4.0
Linda Linda LindaRated ★ 3.5- Enhypen VR Concert: ImmersionRated ★ 4.5
FwendsRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5- AnamnesisRated ★ 2.5
- Today, EndRated ★ 2.5
- Dear Breaky YouthRated ★ 2.5
- MY!Rated ★ 3.0
- My Lifelong Wish Is Just Peanuts!Rated ★ 1.5
- Spring, Me, and the Two of UsRated ★ 2.0
Heaven is Still Far AwayRated ★ 3.5
IntimaciesRated ★ 3.5