Titles you rated
MinionsRated ★ 3.0
The Accidental DetectiveRated ★ 2.5
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.0
Our Idiot BrotherRated ★ 4.5
Winter's BoneRated ★ 3.0
PKRated ★ 4.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 3.5
The Lives of OthersRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.5
The ThroneRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 3.5
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 2.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 4.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0