Titles you rated
Drive My CarRated ★ 4.0
AcceptedRated ★ 4.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 4.5
The Silence of the LambsRated ★ 5.0
Gloomy SundayRated ★ 4.0
BurningRated ★ 3.5
Days of Being WildRated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
Magic in the MoonlightRated ★ 3.0- WishRated ★ 3.5
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 4.5
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
The Lovers on the BridgeRated ★ 4.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
Saw IIRated ★ 2.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 4.0
Ghost HouseRated ★ 4.0
SaltRated ★ 3.0
Ip Man 2Rated ★ 3.0