Movies
Ratings
56
The PriestsRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 3.0
LeonRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 3.0
Man of SteelRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 5.0
Pitch PerfectRated ★ 4.5
My Big Fat Greek WeddingRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
TangledRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 2.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0