Series
Ratings
30
Crime SceneRated ★ 5.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Scarlet HeartRated ★ 5.0
Legend of Concubine Zhen HuanRated ★ 5.0
Nirvana in FireRated ★ 5.0
In Time With YouRated ★ 5.0
Orphan BlackRated ★ 5.0
2 Broke GirlsRated ★ 5.0- 2 Broke GirlsRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
2 Broke GirlsRated ★ 5.0- 2 Broke GirlsRated ★ 5.0
- 2 Broke GirlsRated ★ 5.0
He Who Can't MarryRated ★ 5.0
TripleRated ★ 3.0
Women of the SunRated ★ 5.0
God's QuizRated ★ 5.0