Titles you rated
Wheel of Fortune and FantasyRated ★ 4.5
Drive My CarRated ★ 5.0
The OutlawsRated ★ 3.0
The RevenantRated ★ 5.0
The ShamelessRated ★ 4.5
Black PantherRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 5.0
CarolRated ★ 5.0
Still AliceRated ★ 4.0
Confidential AssignmentRated ★ 4.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 5.0
SoulRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 5.0
Thelma & LouiseRated ★ 5.0
The Truth BeneathRated ★ 4.0
The KingRated ★ 5.0
Lady BirdRated ★ 5.0