Titles you rated
Get OutRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 4.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.5
Shutter IslandRated ★ 4.0
The ApartmentRated ★ 3.0
X-MenRated ★ 3.5
PrisonersRated ★ 3.0
LoganRated ★ 5.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 4.5
MasterRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.5
The ClassicRated ★ 4.0
HomeRated ★ 4.5
Mood IndigoRated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 4.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
Man in LoveRated ★ 2.5
Don't BreatheRated ★ 3.5
ChappieRated ★ 3.0
The Usual SuspectsRated ★ 3.5