Movies
Ratings
294
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.0
OnceRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 4.5
I Can SpeakRated ★ 2.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
The Divine MoveRated ★ 2.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 2.5
Captain MarvelRated ★ 2.5
AquamanRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 2.5
Hidden FiguresRated ★ 3.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 4.0
John WickRated ★ 3.0
Ready Player OneRated ★ 3.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.5