Movies
Ratings
220
SnowpiercerRated ★ 4.0
Battle: Los AngelesRated ★ 3.5
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0
Jurassic Park IIIRated ★ 4.0
Happy FeetRated ★ 2.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 3.0
ShrekRated ★ 4.0
The Last SamuraiRated ★ 3.0
Toy Story 2Rated ★ 4.0
MadagascarRated ★ 3.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 3.0
Independence DayRated ★ 2.0
Shrek 2Rated ★ 3.0
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 3.0