Titles you rated
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 4.5
SwayRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 4.5
TriangleRated ★ 3.0
I'm a Cyborg, But That's OKRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
Before SunsetRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 4.0
QT8: The First EightRated ★ 4.0
Under the SunRated ★ 3.5
Bad GeniusRated ★ 3.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0
Happy TogetherRated ★ 4.5
ThirstRated ★ 4.5
Baby DriverRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5
MalenaRated ★ 5.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.5
BluebeardRated ★ 2.5
Extreme JobRated ★ 3.0