Titles you rated
The Quintessential Quintuplets∽Rated ★ 2.0
Yu-Gi-Oh! ZexalRated ★ 5.0- Tickety Toc Season 2Rated ★ 5.0
Bloom Into YouRated ★ 1.0
Ya Boi Kongming!Rated ★ 1.5- Inazuma Eleven GoRated ★ 1.5
- Max and RubyRated ★ 3.0
The Dreaming Boy Is a RealistRated ★ 1.0- Magical DoReMiRated ★ 5.0
Blue PeriodRated ★ 3.0- Ascendance of a BookwormRated ★ 3.0
Ascendance of a BookwormRated ★ 3.0
Ascendance of a BookwormRated ★ 3.5
KING OF PRISM -Shiny Seven Stars-Rated ★ 3.0
So I'm a Spider, So What?Rated ★ 2.5
Show by Rock!!Rated ★ 2.0
Darwin's GameRated ★ 1.5
Pretty Boy Detective ClubRated ★ 0.5
The Quintessential QuintupletsRated ★ 0.5
Yowamushi Pedal: Grande RoadRated ★ 3.0