Titles you rated
Reservoir DogsRated ★ 5.0
Taxi DriverRated ★ 5.0
Paradise MurderedRated ★ 3.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 4.0
GoodFellasRated ★ 4.5
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 3.5
12 Angry MenRated ★ 4.0
ItRated ★ 2.5
The MediumRated ★ 3.5
The BatmanRated ★ 4.0
CubeRated ★ 3.5
The Invisible GuestRated ★ 3.5
12 Angry MenRated ★ 3.5
AquamanRated ★ 3.5
The Classified FileRated ★ 3.5
The NunRated ★ 2.5
Frozen IIRated ★ 3.0
Captain MarvelRated ★ 2.5
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 3.0