Series
Ratings
65
Strong Woman KangNamSoonRated ★ 2.5- Unknown SeoulRated ★ 4.5
Arcane Season 1Rated ★ 5.0
Arcane Season 2Rated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 5.0
High School Mystery Club Season 2Rated ★ 5.0
Avatar: The Last AirbenderRated ★ 5.0
Avatar: The Last AirbenderRated ★ 5.0
Crime Scene 3Rated ★ 5.0
Crime SceneRated ★ 5.0
Crime SceneRated ★ 5.0
Avatar: The Last AirbenderRated ★ 5.0
The World of the MarriedRated ★ 3.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 5.0
Personal TasteRated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0