Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
Yadang: The SnitchRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
Civil WarRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 4.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 5.0
Blue ValentineRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 3.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
Like Father, Like SonRated ★ 4.5- Love ResetRated ★ 3.5
Late BlossomRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 5.0
Love in the Big CityRated ★ 3.5