Series
Ratings
52
YakshaRated ★ 2.5- Full of SunRated ★ 4.0
- Jeonseorui Gohyang - Original SeriesRated ★ 3.5
How to Meet a Perfect NeighborRated ★ 2.0- My Lady Boss, My HeroRated ★ 2.0
God of WarRated ★ 4.0
Age of WarriorsRated ★ 4.5
The Great SeerRated ★ 2.0
The Blade and PetalRated ★ 2.0
Friend, Our LegendRated ★ 4.0- Money's Warfare: Bonus RoundRated ★ 3.0
Empress CheonchuRated ★ 3.0
The Great King, SejongRated ★ 2.0- Doctor KkaengRated ★ 3.0
SandglassRated ★ 4.5
Jeon Woo ChiRated ★ 0.5
A Love To KillRated ★ 2.5
MRated ★ 3.5
SoulRated ★ 3.0
Jeong Do JeonRated ★ 5.0