Movies
Ratings
206
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 5.0
Back to the Future Part IIIRated ★ 5.0
The Polar ExpressRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 5.0
I Am Number FourRated ★ 2.0
The Simpsons MovieRated ★ 3.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 1.0
SkylineRated ★ 4.0
Bee MovieRated ★ 2.0
Mars Attacks!Rated ★ 5.0
RockyRated ★ 5.0
Wreck-It RalphRated ★ 5.0
Castaway on the MoonRated ★ 5.0
Man of SteelRated ★ 3.0
My Name Is KhanRated ★ 3.0
X-MenRated ★ 4.0
ChawRated ★ 3.0
Blue StreakRated ★ 4.0