Series
Ratings
48- 괴물의 시간Rated ★ 2.5
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0- 니돈내산 독박투어Rated ★ 4.0
MindhunterRated ★ 4.0
UzumakiRated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Better Call SaulRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Better Call SaulRated ★ 3.5
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
The 8 ShowRated ★ 3.0
Baby ReindeerRated ★ 4.0
Adventure by Accident Season 3Rated ★ 4.0
Adventure by Accident Season 1Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 2.5
Breaking BadRated ★ 4.5