Titles you rated
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.0
Moonrise KingdomRated ★ 4.0
Jojo RabbitRated ★ 4.0
Best in ShowRated ★ 3.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.0
LeonRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.0
GlassRated ★ 2.0
CocoRated ★ 4.0
MoanaRated ★ 4.0
Pick of the LitterRated ★ 4.0
Dumplin'Rated ★ 2.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
The Shape of WaterRated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 4.0
It BoyRated ★ 2.0