Movies
Ratings
687
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.5
RansomedRated ★ 3.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 3.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 4Rated ★ 4.0
The Devil's DealRated ★ 2.5
The First Slam DunkRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
6/45Rated ★ 2.0
Don't Look UpRated ★ 3.5
HuntRated ★ 4.0
Emergency DeclarationRated ★ 3.0
The Gray ManRated ★ 3.0