Series
Ratings
48- O′PENing(오프닝) 2024 - 아들이 죽었다Rated ★ 5.0
Crash Landing on YouRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
My Liberation DiaryRated ★ 3.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.0
Fight For My WayRated ★ 3.5
Friends Season 1Rated ★ 5.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 3.5
Our Beloved SummerRated ★ 3.0
Tokyo RevengersRated ★ 4.0
Kotaro Lives AloneRated ★ 4.5
My MisterRated ★ 4.5
My NameRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.5