Movies
Ratings
348
Don't Look UpRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
WonderRated ★ 4.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0
WickedRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 2.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 5.0
The First Slam DunkRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 3.5
CocoRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
SoulRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 5.0
Ford v FerrariRated ★ 4.5