Titles you rated
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.5
BelieverRated ★ 3.0
WALL-ERated ★ 4.5
Ready Player OneRated ★ 3.5
The Shape of WaterRated ★ 4.0
V for VendettaRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
Batman BeginsRated ★ 4.5
Confession of MurderRated ★ 3.0
District B13Rated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 4.5
The Bourne IdentityRated ★ 4.5
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 2.5
Begin AgainRated ★ 3.5
The ChaserRated ★ 4.5
School of RockRated ★ 3.5