Series
Ratings
116- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
Crash Landing on YouRated ★ 4.5- Kimi ni Todoke: From Me to You Season 3Rated ★ 5.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 5.0
Sakamoto DaysRated ★ 4.5
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 5.0
The Summer Hikaru DiedRated ★ 5.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 4.5
Chainsaw ManRated ★ 5.0
MIU404Rated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 5.0
Mr. OsomatsuRated ★ 4.5
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Mystic TV: SurpriseRated ★ 5.0- Charingeon Jwippuldo EobsjimanRated ★ 4.5
- New Journey to the West Season 1Rated ★ 4.5
Dad! Where Are We Going? Season 2Rated ★ 4.5
You Quiz On The BlockRated ★ 4.5