Titles you rated
DisclaimerRated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 8Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 7Rated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.5
StrangerRated ★ 4.5
WestworldRated ★ 4.5
FargoRated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
Behind the White TowerRated ★ 4.0
LostRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5- Midnight Diner Season 2Rated ★ 4.0
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.5
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.5