Movies
Ratings
465
BedevilledRated ★ 5.0
Midsommar Director's CutRated ★ 5.0- Deliver Us from Evil FinalcutRated ★ 3.0
The MistRated ★ 3.5
Deliver Us From EvilRated ★ 2.0
HelplessRated ★ 4.5
I Am a HeroRated ★ 3.5
Beauty WaterRated ★ 0.5
ExitRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
1917Rated ★ 5.0
Hellsing Ultimate IIRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 4.0
A Slit-Mouthed WomanRated ★ 0.5
Chungking ExpressRated ★ 4.0
The Autopsy of Jane DoeRated ★ 3.5
The MercilessRated ★ 3.5
Another ChildRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
Believer: extended cutRated ★ 4.0