Titles you rated
PapermanRated ★ 3.0
The HimalayasRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 4.5
The UnfairRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.0
The Science of SleepRated ★ 4.5
UpRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 4.0
CarolRated ★ 5.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
Spirits' HomecomingRated ★ 4.5
Love & MercyRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.0
Jurassic WorldRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 4.5
The GreyRated ★ 5.0
Late AutumnRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5