Series
Ratings
44
Sharp1Rated ★ 3.0
Attic CatRated ★ 4.0
Winter SonataRated ★ 3.0
All InRated ★ 3.5
Autumn in My HeartRated ★ 4.0
My Beautiful BrideRated ★ 4.5
Padam PadamRated ★ 4.0
Famous PrincessesRated ★ 4.5
Lovers in ParisRated ★ 3.5
D-DayRated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 4.5
49 DaysRated ★ 4.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 5.0
Three DaysRated ★ 4.0
RememberRated ★ 3.0
Mrs. CopRated ★ 3.0- Three Guys and Three GirlsRated ★ 4.0
The MissingRated ★ 4.5
GhostRated ★ 4.5