Movies
Ratings
90
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
TwistersRated ★ 2.5- The Birth of KoreaRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
TunnelRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 3.5
DerangedRated ★ 3.5
TangledRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 3.5
Miss GrannyRated ★ 3.0