Series
Ratings
85
In Time With YouRated ★ 4.0
My Precious ChildRated ★ 3.0
Rude Miss Young Ae Season 1Rated ★ 4.0
Birth SecretRated ★ 4.0
HotelierRated ★ 3.5
TomatoRated ★ 4.0- Kuk HeeRated ★ 4.0
Dummy MommyRated ★ 4.0
Summer ScentRated ★ 4.0
Empress MyeongseongRated ★ 4.0- Can't Take My Eyes Off YouRated ★ 3.5
1% of AnythingRated ★ 3.0
Thousand Years of LoveRated ★ 3.0
TripleRated ★ 3.5
All About EveRated ★ 3.0
What's Up FoxRated ★ 3.5
Dr. FrostRated ★ 3.5
PianoRated ★ 4.0
He Who Can't MarryRated ★ 2.0
Ruby RingRated ★ 4.0