Movies
Ratings
36
Notting HillRated ★ 5.0
Love 911Rated ★ 3.0
DreamgirlsRated ★ 3.0
August RushRated ★ 3.0
The Big SwindleRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 3.0
Midnight in ParisRated ★ 5.0
Wild CardRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Blood DiamondRated ★ 4.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 3.0
A Wedding InvitationRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0
Ocean's ElevenRated ★ 4.0
The City of ViolenceRated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
The TransporterRated ★ 3.0
My Dear DesperadoRated ★ 2.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 2.0