Movies
Ratings
1121
The Last MistressRated ★ 4.0
Ginger & RosaRated ★ 2.5
Minuscule: Valley of the Lost AntsRated ★ 3.0
Bathory: Countess of BloodRated ★ 3.0
Shirley: Visions of RealityRated ★ 3.0- Wonderful Adventures of NilsRated ★ 4.0
An American in ParisRated ★ 0.5
Asterix & Obelix: Mission CleopatraRated ★ 4.0
The Young VictoriaRated ★ 3.0
Bel AmiRated ★ 2.0
Young & BeautifulRated ★ 2.0
WaitressRated ★ 3.0
The Nut JobRated ★ 3.0
Sleeping BeautyRated ★ 3.0
IndochineRated ★ 3.0
The RavenRated ★ 3.0
Last Tango in ParisRated ★ 2.0
AbductionRated ★ 2.0
AustraliaRated ★ 2.0
BirdyRated ★ 3.0