Movies
Ratings
477
Searching for Sugar ManRated ★ 4.0
Lone SurvivorRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 4.0
SwayRated ★ 4.0
The Chef of South PolarRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
MindhuntersRated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Lesson of the EvilRated ★ 1.5
Total RecallRated ★ 3.5
Ju-on: The GrudgeRated ★ 2.0- 최종면접Rated ★ 1.5
The Cabin in the WoodsRated ★ 3.0
The WalkRated ★ 3.5
The Evil DeadRated ★ 2.5
Inglourious BasterdsRated ★ 4.5
Wood Job!Rated ★ 3.0
Summer Time Machine BluesRated ★ 3.5
K-PAXRated ★ 3.5