Titles you rated
- 저스트 메이크업Rated ★ 4.5
Hot SpotRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 3.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
Resident PlaybookRated ★ 3.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 1.0
Queen of TearsRated ★ 2.5
Family PlanRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
The Big Bang Theory Season 12Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 11Rated ★ 4.0