Titles you rated
The Walking DeadRated ★ 4.0
Arcane Season 2Rated ★ 3.5
Resident PlaybookRated ★ 3.5
My NameRated ★ 3.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.5
The Innocent ManRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 3.0
The Genius: Grand FinalRated ★ 4.0
The Genius: Black GarnetRated ★ 4.0
The Genius: Rule BreakerRated ★ 3.0
The Genius: Rules of the GameRated ★ 4.5
Inspector KooRated ★ 3.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.5
VincenzoRated ★ 4.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Steel Troops Season 1Rated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5