Titles you rated
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.0
Transformers: The Last KnightRated ★ 0.5
Maze Runner: The Death CureRated ★ 1.5
Olympus Has FallenRated ★ 1.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 3.5
Steel RainRated ★ 1.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 4.0
LucyRated ★ 2.0
PrometheusRated ★ 2.5
2 Fast 2 FuriousRated ★ 1.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 2.0
Wonder WomanRated ★ 2.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 2.0
Me Before YouRated ★ 3.0
Thor: RagnarokRated ★ 3.0